Laurents Jensens art oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN LAURENTS JENSEN (1800-tal): hans art, Stilleben med blomster, olja på pannå, 18x25 cm

Uppfodrad

354404

2016-01-17