Olle von Schewen oljemålning

Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning
Olle von Schewen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE VON SCHEWEN (1908-1974): Blomsterstilleben, signerad och daterad Olle von Schewen 1942, olja på duk, 60 x 50 cm

Duken något ospänd

354408

2016-01-17