Carl Malmsten Gustavus

Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus
Carl Malmsten Gustavus

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MALMSTEN, matgrupp, 7 dlr, "Gustavus", ek, stolarna med brungul ylleklädsel, pärlspikade, stolarna brännmärkta, skyltmärktning på bordet, bestående av 4 stolar, 2 karmstolar, matbord med utdragsskivor, bordets mått höjd ca 74, 140x90, total längd 260, stolarnas sitthöjd ca 46 cm

Slitage, klädsel med skador

354413

2016-01-18