Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LANDIN (född 1933): (2) Figurkompositioner med fisk och flygplan, signerade Bengt Landin, HC resp 48/350, färglitografier, 53 x 76 resp 56 x 45 cm
354416
2016-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här