Albi Amelin färglitografi

Albi Amelin färglitografi
Albi Amelin färglitografi
Albi Amelin färglitografi
Albi Amelin färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Blomsterstilleben, signerad Amelin 54, färglitografi, 70 x 53 cm

354426

2016-01-18