Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien,1904-1989): ur Carmen: The Bullfighter´s Song, 1970, signerad Dali, 80/125, färglitografi, 54 x 43 cm

354429

2016-01-18