Knut Gruva oljemålning

Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNUT GRUVA (1902-1981): Interiör med runt bord, signerad och daterad -62, olja på pannå, 51 x 62 cm

Smärre färgbortfall

354434

2016-01-18