Knut Gruva oljemålning

Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning
Knut Gruva oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNUT GRUVA (1902-1981): Stilleben med blommor och spegel, signerad och daterad -45, olja på pannå, 45 x 37 cm

354441

2016-01-18