Christian Fredrik Svensson

Christian Fredrik Svensson
Christian Fredrik Svensson
Christian Fredrik Svensson
Christian Fredrik Svensson

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

CHRISTIAN FREDRIK SVENSSON (1834-1909): Strandmotiv, signerad C. F. Svensson, olja på pannå, 25 x 52 cm

354446

2016-01-18