Maria Hedlund

Maria Hedlund
Maria Hedlund
Maria Hedlund
Maria Hedlund

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARIA HEDLUND (född 1961): Bakre raden i nationalmuseums hörsal, signerad och daterad på baksidan Maria Hedlund 1997, 37x47 cm

Några mindre skador på fotots undersida

354448

2016-01-18