Arthur Bianchini Stockholm

Arthur Bianchini Stockholm
Arthur Bianchini Stockholm
Arthur Bianchini Stockholm
Arthur Bianchini Stockholm
Arthur Bianchini Stockholm
Arthur Bianchini Stockholm

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARTHUR BIANCHINI (1869-1955), Fjällgatan mot Öster, Stockholm, signerad Arthur Bianchini, etikettmärkt a tergo med datering 1928, olja på duk, ca 45 x 59 cm

354449

2016-01-18