Astri Bergman Taube

Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube
Astri Bergman Taube

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): "Sjösala äng", akvarell, signerad och daterad Astri Bergman Taube 70, ca 32 x 40 cm

354454

2016-01-18