Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Turkmenistan, Yomut, ca 276x215 cm
Ställvis hårt slitage, mindre skador
354461
2016-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här