Golvljusstakar i mässing

Golvljusstakar i mässing
Golvljusstakar i mässing
Golvljusstakar i mässing
Golvljusstakar i mässing

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1900-tal, med reliefdekor, höjd ca 65 cm

Slitage

354465

2016-01-18