Skrivbord och bankett 1800-talet slut
2016-01-18
354468
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, fanérat med valnöt, rik dekorerat, BANKETT, höjd ca 100 cm
Slitage, skador, dekorbortfall