Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KITTEL, 1800-talets andra hälft, koppar med stativ i järn, igenpluggat avrinningsrör, höjd ca 40 cm, diameter ca 67 cm
Slitage, smärre bucklor
354476
2016-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här