Kittel i koppar

Kittel i koppar
Kittel i koppar
Kittel i koppar
Kittel i koppar
Kittel i koppar
Kittel i koppar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KITTEL, 1800-talets andra hälft, koppar med stativ i järn, igenpluggat avrinningsrör, höjd ca 40 cm, diameter ca 67 cm

Slitage, smärre bucklor

354476

2016-01-18