Birger Hjelm

Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm
Birger Hjelm

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER HJELM (1901-1979): N0 2 Skogsgläntan, signerad Birger Hjelm, olja på pannå, ca 61x69 cm

354481

2016-01-18