Slava Kliuchnikov
2016-01-18
354485
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): ´´Räven´´, signerad och daterad Kliuchnikov, -09, olja på duk, ca 55x46 cm