Skåp 1800-talets andra hälft
2016-01-18
354493
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, skulpterad dekor, höjd 155, 105x56 cm, nycklar finns
Fanérskador, sprickor, lösa delar medföljer, lösa delar saknas