Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE, skål, i botten signerad och daterad Wilhelm Kåge 1928, förgylld, dekor av stiliserade växter, konturerad kant, diameter ca 23, höjd ca 10 cm
Botten med skada/ytbortfall
354508
2016-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här