Oljemålning med samer

Oljemålning med samer
Oljemålning med samer
Oljemålning med samer
Oljemålning med samer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinterlandskap med samer och renar, signerad H O-50, olja på pannå, 57 x 73 cm

354521

2016-01-18