Engelsk kustbild oljemålning

Engelsk kustbild oljemålning
Engelsk kustbild oljemålning
Engelsk kustbild oljemålning
Engelsk kustbild oljemålning
Engelsk kustbild oljemålning
Engelsk kustbild oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

W ROGERS, kustbild med båtar, olja på duk, signerad W Rogers, 29 x 49 cm

Smärre färgbortfall och reva

354523

2016-01-18