John Hedaelus oljemålning

John Hedaelus oljemålning
John Hedaelus oljemålning
John Hedaelus oljemålning
John Hedaelus oljemålning
John Hedaelus oljemålning
John Hedaelus oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN HEDAEUS (1872-1967): Porträtt av Martin Pettersson, signerad Hedaelus, olja på duk, ca 66x51 cm

354527

2016-01-18