Bengt Lindström Tema

Bengt Lindström Tema
Bengt Lindström Tema

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström samt numrerad V/XX, carborundum, 74x54 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

354530

2016-02-08