Louise Ljubi Lidströmer

Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer
Louise Ljubi Lidströmer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOUISE LJUBI LIDSTRÖMER (född 1948): "Lustgården", akvarell, signerad Ljubi, 74 x 54 cm

354536

2016-01-18