Moa Marinsson - bröderna Nordahl, Sportauktion
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BRÖDERNA NORDAHL - MOA MARTINSSON (till Bröderna Nordahl), Boktitel: Armén vid horisonten, Tiden, dediktation "Till bröderna Nordahl med välgångsönskan för hela landslaget Moa Maritinsson. /se sidan 198), Ständig ägare till boken Konstapeln från Norrköping" (Knut Nordahl). Sidan 198 med kapiteltitel: Idrottens genius,
PROVENIENS: Fotbollsspelaren och OS Guld-medaljören Knut Nordahls familj
Skador
354538
2016-02-27