Erik Dietman

Erik Dietman
Erik Dietman
Erik Dietman
Erik Dietman

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK DIETMAN (1937-2002): "Se mäster Semester", färglitografi, signerad Erik Dietman, 61/75, ca 44 x 60 cm

354539

2016-01-18