Linn Fernström

Linn Fernström
Linn Fernström
Linn Fernström
Linn Fernström

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974), Flicka och apa, blyerts, signerad och daterad a tergo Linn Fernström 2003, ca 30 x 21 cm

354544

2016-01-18