Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Dansen, färglitografi, pt, signerad och daterad Peter Dahl 79, bladmått ca 66 x 50 cm
354565
2016-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här