Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Dansen, färglitografi, pt, signerad och daterad Peter Dahl 79, bladmått ca 66 x 50 cm

354565

2016-01-19