Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNABELKANNA, KÄRL, KAFFEKVARN, mm. gulmetall, delvis med dekor, en kopp med spår av förgyllning, höjd ca 4-32 cm
Några föremål med skador, rökpipa saknar delar
354582
2016-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här