Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIMON GATE, vas, Orrefors, klart glas med svart fot, optikblåst, graverad dekor av sjöjungfru, signerad Orrefors G 1133, höjd ca 21, diameter 24 cm
Undertill och botten med repor
354583
2016-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här