Vas Gate Orrefors

Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors
Vas Gate Orrefors

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMON GATE, vas, Orrefors, klart glas med svart fot, optikblåst, graverad dekor av sjöjungfru, signerad Orrefors G 1133, höjd ca 21, diameter 24 cm

Undertill och botten med repor

354583

2016-01-18