Lars Gynning

Lars Gynning
Lars Gynning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS GYNNING (född 1920): ´´Wimbledon´´, signerad och daterad 1980, 75/180, färglitografi, ca 28x20 cm

354597

2016-01-19