Hillebard

Hillebard
Hillebard
Hillebard
Hillebard
Hillebard
Hillebard

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILLEBARD, 1600-tal, bladformad spets, yxa med genombruten dekor, total längd 228 cm

skador korrosion

354601

2016-01-21