Hillebard
2016-01-21
354601
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HILLEBARD, 1600-tal, bladformad spets, yxa med genombruten dekor, total längd 228 cm
skador korrosion