PG Thelander och Louise Ljubi Lidströmer

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936) LOUISE LJUBI LIDSTRÖMER (född 1948): Kompostion med fluga, signerad LL och Pg Thelander, färgetsning, bladmått ca 21x11 cm

354606

2016-01-19