Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIVBORDSUPPSATS, nysilver, 1900-talets första hälft, Danmark, hamrad dekor, två bläckhorn i glas, dekor med motiv av fransk bulldog, stämplad MSR samt DTA, längd ca 30 cm
Bruksslitage
354618
2016-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här