Skrivbordsuppsats

Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats
Skrivbordsuppsats

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORDSUPPSATS, nysilver, 1900-talets första hälft, Danmark, hamrad dekor, två bläckhorn i glas, dekor med motiv av fransk bulldog, stämplad MSR samt DTA, längd ca 30 cm

Bruksslitage

354618

2016-01-18