Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KABINETTSKÅP med 7 lådor, 1900-tal, barockstil, lös benstållning, ek, beslag i mässing, höjd ca 140, 78x46 cm
Lös dekorbit, skador, sprickor
354624
2016-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här