Kabinettskåp

Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KABINETTSKÅP med 7 lådor, 1900-tal, barockstil, lös benstållning, ek, beslag i mässing, höjd ca 140, 78x46 cm

Lös dekorbit, skador, sprickor

354624

2016-01-18