Hans Hartung
2016-01-19
354636
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HANS HARTUNG (1904-1989): La Foudre pilots L´ Amien litografi, signerad och numrerad Hartung 37/90, 36x30 cm