Hans Hartung

Hans Hartung
Hans Hartung

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS HARTUNG (1904-1989): La Foudre pilots L´ Amien litografi, signerad och numrerad Hartung 37/90, 36x30 cm

354636

2016-01-19