Britt Lundbohm Reutersvärd oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITT LUNDBOHM REUTERSVÄRD (1917-2001), "Georgs vagn i havet", signerad Britt Lundbohm Reutersvärd, a tergo monogramsignerad och daterad BLR 1977, olja på duk, 24 x 19 cm

354648

2016-01-19