Erik Jerken oljemålning
2016-01-19
354662
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIK JERKEN (1898-1947): "Stockholm", signerad Jerken, olja på duk, ca 47x55 cm