Kjell Andersson

Kjell Andersson
Kjell Andersson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL ANDERSSON (född 1937): (4) Komposition, serigrafier i färg, signerade Kjell Andersson och numrerade 26/75, en 49/75, ca 18x19 cm

354663

2016-01-19