Skrivställ papier maché pärlemor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVSTÄLL, 1800-talets mitt, papier maché och dekor av pärlemor och förgyllningar, bläckhorn av glas och nysilverlock, längd 19 cm

Slitage, smärre skador

354686

2016-01-24