Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SKÅL, glas, Kosta glasbruk, modell "Tre rosor", oval på högt skaft med romboid fot, höjd 18 cm, längd ca 19 cm, signerad i botten Kosta 6043
Zustandsbeschreibung
Mynningskantens spetsar med nagg
354687
2016-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner