Skål silver Tyskland

Skål silver Tyskland
Skål silver Tyskland
Skål silver Tyskland
Skål silver Tyskland
Skål silver Tyskland
Skål silver Tyskland

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, silver, Tyskland, svenska importstämplar NK 1917, rund, bukig, höjd 6 cm, diameter 17 cm, vikt ca 195 g

Bucklor

354690

2016-01-24