Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, silver, Tyskland, svenska importstämplar NK 1917, rund, bukig, höjd 6 cm, diameter 17 cm, vikt ca 195 g
Bucklor
354690
2016-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här