Såsskål med fat silver 1850

Såsskål med fat silver 1850
Såsskål med fat silver 1850
Såsskål med fat silver 1850
Såsskål med fat silver 1850
Såsskål med fat silver 1850
Såsskål med fat silver 1850
Såsskål med fat silver 1850
Såsskål med fat silver 1850

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHRISTIAN HAMMER, såsskål med löstagbart fat, silver, Stockholm 1850, vågmönster, invändigt förgylld, skålens diameter 18 cm, vikt ca 480 g

Smärre bucklor

354693

2016-01-24