Urna porslin Kina blå/vit

Urna porslin Kina blå/vit
Urna porslin Kina blå/vit
Urna porslin Kina blå/vit
Urna porslin Kina blå/vit
Urna porslin Kina blå/vit
Urna porslin Kina blå/vit
Urna porslin Kina blå/vit
Urna porslin Kina blå/vit
Urna porslin Kina blå/vit
Urna porslin Kina blå/vit

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA, porslin, Kina 1900-tal, underglasyrblått, höjd 35,5 cm

fotkantens undre del med ett nagg

354699

2016-01-24