Kniv
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
13 000 SEK
MATTIAS STYREFORS, kniv, damaskerat blad av Conny Persson, skaft i mahogny och valben med scrimshaw av Viveca Sahlin med lejon och gepader, daterad -97, signerad slida i rårand, längd 19,5 cm
354701
2016-01-21