Kniv

Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

13 000 SEK

MATTIAS STYREFORS, kniv, damaskerat blad av Conny Persson, skaft i mahogny och valben med scrimshaw av Viveca Sahlin med lejon och gepader, daterad -97, signerad slida i rårand, längd 19,5 cm

354701

2016-01-21