Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MATTIAS STYREFORS, kniv, signerat blad, skaft av buffelhorn, valben och svartek, graverad dekor av Viveca Sahlin med tiger daterad -97, signerad slida i rårand, längd 21 cm
354702
2016-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här